Aldatan erkek nasıl anlaşılır

Aldatan erkek nasıl anlaşılır

Sevgilinizin ya da eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız onun davranışlarını dikkatli bir şekilde okumayı öğrenmelisiniz.
0.0 (0 oy)
Yapılan araştırmalarda kadınların da en az erkekler kadar aldattığı ortaya çıkmıştır. Ancak toplumdaki algı daha çok erkeklerin aldattığı yönündedir.

Bunda Cem Yılmaz’ın söylediği gibi erkeklerin yalan söylemeyi becerememesinin, söylediği yalanı çok çabuk unutmasının da rolü büyük.

Erkeklerin aldattığını anlamak eskiden daha zordu. İletişim araçları çok kısıtlı olduğundan ikinci kadın aldatan kocaya çok daha zor ulaşıyordu. Bu durum sadece aldatılan kadın kesin ibareler bulduğunda ortaya çıkıyordu.

Son yıllarda cep telefonunun çıkması ile aldatmaların arttığı gibi yakalanmalar da artmış durumda. Özellikle erkekler çoğunlukla başka kadınlardan gelen mesajları telefonda unuturlar.

Veya aldatılan kadınla beraberken alınan mesajlar için saçma bahaneler uydururlar.

aldatan erkek nasıl anlaşılır

Yapılan araştırma aldatan erkekteki farklılıkları ortaya koymuş durumda. Aldatan erkeğin davranışlarındaki temel değişiklik karısına normalden iyi davranması. Ortada hiçbir neden yokken karısına aşırı iyi davranan bir erkek onu şüphelendirir.

Daha düne kadar telefon kullanmayı bilmeyen erkek kısa süre içinde 10 parmak mesaj yazıyor hale gelebilir. Bunu ona sorduğunuzda teknolojinin çok gerisinde kaldığını, bunu kapatmak istediğini söyleyecektir. Veya saçma sapan bir bahane uydurur.

Aldatan erkekler hayat boyu yapmadıkları birşeyyapıp aniden ağır bir diyete başlayabilirler. Bunu ona sorduğunuzda o size iyi görünmek istediğini, sizi ömür boyu şişman bir erkekle yaşattığı için pişman olduğunu söyleyecektir.

Ömründe parfüm kullanmamış bir erkeğin aniden kaliteli bir parfüm satın alıp her gün sıkması da kadını şüphelendirmeye yetecek bir unsurdur. Aynı zamanda kocanızın size aldığı pahalı bir parfümden de şüphelenin. Büyük ihtimalle sevgilisine de aynı parfümü almıştır ve sizin kokuya burnunuzun alışması için bir eşini size hediye etmiştir.

Bu gibi durumlar da erkeğe belli etmeden araştırma yapmanız önemlidir. Yakalandığını anlayan erkek panik halinde sizden de uzaklaşabilir.