At yarışı nasıl oynanır

At yarışı nasıl oynanır

Şans oyunları arasında diğerlerine göre daha büyük bir ilgi gören at yarışı hobi olmaktan öte artık insanların mutlu olma sebepleri arasında yerini alıyor.
3.0 (1 oy)
Günümüzde bir çok şans oyunu bulunmaktadır. İnsanlar bu şans oyunlarını hobi haline getirmişlerdir. Bu oyunlarda kazanarak mutlu olmaya başlamışlardır. Aslında insanlar ufak şeylerden mutlu olmaktadırlar. Yalnız at yarışı diğer şans oyunlarından çok daha farklıdır. At yarışı tamamen şans oyunu değildir kesinlikle. At yarışı bilgiye dayanmaktadır büyük olasılıkla. Çünkü atların nasıl koştuğunu yada atların çalışmalarında neler yaptığını bilmediğiniz sürece at yarışını kazanmanız pek mümkün değildir.

At yarışında temel olarak birkaç şey vardır. Bunlar altılı, tabela, üçlü, dörtlü,beşli ve pilase gibi daha bir çok çeşidi bulunmaktadır. Öncelikle at yarışında neye yöneleceğinizi seçmelisiniz. Çünkü hem altılı hem ikili oynamanız pek mümkün değildir. Yarışlara önceden hazırlanmalısınız ve önceden kuponunuzu almalısınız. Atların önceki yarışmalarda neler yaptıklarını detaylıca incelemelisiniz. Aynı zamanda atların çalışmalarında ne kadar hızlı olduklarını ve ne başarılar yaptıklarını da incelemelisiniz. Tabi ki sadece bunlarda yeterli olmuyor.

At Yarışı

At yarışı oynayacaksınız ve ilk defa bir at yarışta koşacak. Daha önce hiç yarışa girmemiş olan bu atlar bomba olarak karşınıza gelebilir. Sonuçta hiçbir şekilde koşmamıştır ve bundan dolayı kimse o atı bilmez ve ona oynamazlar. İşte burada sizin bombanız meydana gelecektir. Bu atın hangi anne ve babadan meydana geldiğini. Kökeninin tam olarak nereye dayandığını ve aynı zamanda son çalışmalarında neler yaptığını kesinlikle incelemelisiniz. Bu değerlendirmeler kesinlikle sizlere yararlı olabilir. Bir çok insan bulduğu bomba atları bu şekilde bulmaktadır. Sizlerde bu sayede bir bomba at bularak altılıda muhteşem paralar kazanabilirsiniz.

Altılı oynarken altı ayakta da birinci gelecek atı bilmeye çalışıyorsunuz. Aynı zamanda sadece altılı değil tek yarışa da oynayabilirsiniz. Buda sizin bilginize kalmış bir şeydir. Tek yarışta ilk 3 atı bilmek kesinlikle çok iyi paralar kazandırabilir sizlere. At yarışını bir çırpıda burada anlatmamız mümkün değildir. Çünkü çok geniş ve detaylı bir sistemdir. At yarışı için yapılmış bir çok site bulunmaktadır. Bu siteleri inceleyerek at yarışında detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz.

Sonuçta altılı oynamak bir futbol kuponu yapmaya benzemez. Sonuçta futbol maçı şans oyununu oynamak çok basittir. Hangi takımın yeneceğini biliyorsunuz ve bu kadarda bitiyor. Yalnız altılının bir çok şeyi vardır. Futboldan çok daha detaylı bir sistemdir. Aynı zamanda bir çokta bilgiye ihtiyacınız olacaktır. Bilginiz olmadan kesinlikle at yarışı oynamayın. Tamamen küçük bir şansa para atmaya benzer bu. Onun yerine gidin zar atmaca oyunu oynayın. Yada şansa oynanacak her türlü oyunda olabilir. Kesinlikle altılı hakkında detaylı bir bilgiye sahip olduktan sonra oynamaya başlayın.