Çocuklar için Sesli Konuşan ve Namaz Kıldıran Seccade

Çocuklar için Sesli Konuşan ve Namaz Kıldıran Seccade

Çocuklar için özel olarak üretilen konuşan ve namaz kıldıran seccadeler çocukların namaza alışmasını sağlıyor.
5.0 (1 oy)

Merhaba değerli dostlar. Bugün piyasada satılan bir ürün hakkında bazı değerlendirmeler yapacağım. Bildiğiniz gibi namaz ibadetini doğru bir şekilde yavrularımıza öğretmeliyiz. Ben de çocuğuma namazı sevdirmek için yoğun gayret gösteriyorum. Tabii ki onlar daha küçük oldukları için namaza pek yatkın olmuyorlar ve açıkçası namaza bir oyun olarak bakıyorlar. Bu durum sebebiyle epey zorlandığım için ben de internette akıllı namaz seccadelerini kurcalamaya başladım. Belki çocuğuma uygun bir ürün bulurum diye. İşte tam da burada önüme ilk seccadem diye bir şey çıktı. Dini satış sitesi olan ihvan.com.tr de bulduğum ürün, gerçekten dikkatimi çekmeyi başardı. Birkaç noktasını inceledikten sonra satın almaya karar verdim ve ürünü sipariş ettim.


Firma yetkilileri söyledikleri gibi en kısa zamanda ürünü bana ulaştırdılar sağ olsunlar. Paketlenmesinden sunumuna kadar güzel bir ürün kapıma geldi. Açtım ve gerekli talimatnamesini okuduktan sonra çocuğuma ürünü gösterdim. O kadar ilgili davrandı ki, açıkçası ben bile şaşırdım kaldım. İlk olarak ürün sesli seccade olduğu için çocuğa oyuncak gibi geldi. Ayrıca seccade maksadıyla kullanılan yaygı renkli ve desenli olduğu için bizim ufaklığın daha da dikkatini çekti. Artık bununla namaz kılarsın, bak senin için duaları da okuyor dediğimde bana hiç itiraz etmeden tamam dedi. Böyle bir tepkiyi de asla beklediğimi söyleyemeyeceğim. İlk seccadem ile yavrumun deneyimi başarılı olunca ben de bazı anne babalar için buraya yazı yazma gereği hissettim. Şimdi hangi vakit namazını kılacaksa onun butonuna basıyor ve namaza duruyor. Ufaktan ezberlemeye başladığını da fark ettim. Kısacası ürün baya iş görüyor diyebilirim.


İlk seccadem nasıl bir şey diye soruyorsanız onu da unutmadan aktarayım. Cıvıl cıvıl, çocuklar için rengarenk üretilmiş bir seccade düşünün. Bu seccadenin içerisine bir hoparlör yerleştirmişler ve seccadenin üstünde de namaz vakitlerini gösteren butonlar var. Hangi butona basarsanız hoparlörden o vaktin namazına göre dualar okunuyor. Otururken ve kıyamda ne söylenileceği de bunlara dahil. Kısacası ürün böyle. Ben ürünü ihvan.com.tr üzerinden satın aldım. Gerçekten başarılı ve güvenilir bir site olduğunu söyleyebilirim. Yani eğer seccadeyi alacaksanız gönül rahatlığıyla bu siteyi tercih edebilirsiniz. Zaten fiyat bakımından da çok uygun olduğunu belirtmeliyim. Müşteri hizmetleri için de bir parantez açmam gerekirse, gerçekten çok ilgililer. Sorularıma hızlı ve doğru biçimde şak diye cevap verdiler. Bu sebeple İhvan sitesi her zaman dikkate değer bulduğum bir site olacak. Son olarak İlk seccadem ile çocuklarınız namazı sevsin diyorum. Yavrunuz kolaylıkla namazı kavrayacaktır inşallah. Satın almak için tıklayın https://www.ihvan.com.tr/ilk-seccadem-cocuklar-icin-sesli-konusan-namaz-kildiran-seccade  Kalın sağlıcakla.