xanax 2mg drugs.com xanax 2mg xanax effects

acetaminophen and tramadol hydrochloride 325 mg buy tramadol online without a prescription liquid tramadol dosage for dogs

soma 350 mg drug interactions soma price soma grand parking

hydrocodone-acetaminophen info what is hydrocodone cod hydrocodone no prescription

how many .5 xanax to overdose alprazolam 0.5mg xanax effects heart rate

valium package insert pdf order valium online valium from canadian pharmacy

ambien drug test ambien 10 mg use ambien insomnia

tramadol withdrawal youtube tramadol 50 buy cheap tramadol overnight

half life for valium diazepam online buy valium online uk no prescription

ambien ingredients ambien without prescription hourglass ambient lighting powder review dim

Bilgisayar|04 Kasım 2010 13:12

Crack nedir, crack nasıl yapılır

Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (henüz oy verilmemiş)
Loading...Loading...

Crack nedir, crack nasıl yapılır?

Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına iyice yerleşen oyunların bütün yaşadığımız stresi azaltmaya yardımı olduğunu inkar edemeyiz. Oyun oynamanın verdiği huzuru belki başka hiçbir yerde bulamayız. Bilgisayarlardan önce elimize geçen commodore 64 gibi oyun konsolları bizlere oyun oynamanın zevkini tattıran ilk teknolojik aletlerden biri olmuştur ve bu sürecin devamında ateri, sega, play station ve bilgisayar gibi teknolojiler devam etmiştir.

Oyun piyasasındaki bu tür teknolojik aletlerin bilgisayar ve şu an play station 3 hariç bir hafızası olmadığından dolayı aterilerde oyun kasetleri, segalarda oyun kasetleri, play station da cd, bilgisayarda öncelikle disket ardından cd, dvd ve blu ray mevcuttu.

crack

crack

Belleği olmayan oyun konsollarında kasetleri, cd leri takmanızın ardından oyun oynamaya başlayabiliyorduk fakat bellek olan aletlerde teknolojinin ilerlemesi ve kaçak cd lerin artmasıyla birlikte oyun şirketleri buna bir önlem almak istemişlerdir ve adına Crack demişlerdir. Piyasaya çıkan oyunların orijinal cd leri hariç bir yerde oynanılmaması adına yapılan bu uygulama çok da başarılı bir sonuç doğurmamıştır ve bir çözümü bu uygulamanın çıkmasının ardından bulunmuştur.

Crack yapmak bilmeyen kişiler için çok zor ve karmaşık bir hal alabilir fakat yapılacak 1 dakikalık işlem crack nasıl yapılır sorusunun cevabının süresidir.

Crack yapabilmek için öncelikle aldığınız oyun cd sini cd-rom’a yerleştiriyoruz ve oyunu normal şekilde yüklüyoruz. Oyun yüklerken çoğunlukla ileri butonu, bazı oyunlarda ise next butonunu tıklayarak oyunları yüklüyoruz.

Oyunu yükledikten sonra masa üstünde oyunun kısa yolu oluşur. Kısa yol oluştuktan sonra Bilgisayarıma daha sonrasında cd-rom un üzerini sağ tuşla tıklayarak araştır diyoruz. Crack nasıl yapılır sorusu için öncelikle crack olan klasörü cd nin içinde araştırıyoruz. Crack dosyası masaüstünde oluşan simgenin aynısıdır. Bulduktan sonra yine sağ tuşla tıklıyoruz ve kopyala diyoruz.

Crack’i kopyaladıktan sonra masa üstüne geliyoruz ve oyunun simgesini sağ tuşla tıklıyoruz. Özellikler daha sonrasında simge bul butonunu tıklıyoruz ve yine masaüstündeki simgeyi gördüğünüz yere sağ tuşla yapıştır diyoruz ve oyunumuz oynanmaya hazır bir hale geliyor

4 Yorum