ambien generic 5mg buy ambien online no prescription ambient occlusion blender cycles

tramadol hcl 10 mg tramadol generic tramadol hcl 50 mg with alcohol

buy tramadol online from usa buy tramadol online without a prescription tramadol otc costa rica

tramadol 325 mg street price buy tramadol online buy tramadol american express

cuidado del medio ambiente en ingles buy ambien online no prescription ambien 79

best high tramadol buy tramadol online no prescription what can i do to help with tramadol withdrawal

erin soma san diego buy soma soma drug forum

Bilgisayar|04 Kasım 2010 13:12

Crack nedir, crack nasıl yapılır

Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (henüz oy verilmemiş)
Loading...Loading...

Crack nedir, crack nasıl yapılır?

Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına iyice yerleşen oyunların bütün yaşadığımız stresi azaltmaya yardımı olduğunu inkar edemeyiz. Oyun oynamanın verdiği huzuru belki başka hiçbir yerde bulamayız. Bilgisayarlardan önce elimize geçen commodore 64 gibi oyun konsolları bizlere oyun oynamanın zevkini tattıran ilk teknolojik aletlerden biri olmuştur ve bu sürecin devamında ateri, sega, play station ve bilgisayar gibi teknolojiler devam etmiştir.

Oyun piyasasındaki bu tür teknolojik aletlerin bilgisayar ve şu an play station 3 hariç bir hafızası olmadığından dolayı aterilerde oyun kasetleri, segalarda oyun kasetleri, play station da cd, bilgisayarda öncelikle disket ardından cd, dvd ve blu ray mevcuttu.

crack

crack

Belleği olmayan oyun konsollarında kasetleri, cd leri takmanızın ardından oyun oynamaya başlayabiliyorduk fakat bellek olan aletlerde teknolojinin ilerlemesi ve kaçak cd lerin artmasıyla birlikte oyun şirketleri buna bir önlem almak istemişlerdir ve adına Crack demişlerdir. Piyasaya çıkan oyunların orijinal cd leri hariç bir yerde oynanılmaması adına yapılan bu uygulama çok da başarılı bir sonuç doğurmamıştır ve bir çözümü bu uygulamanın çıkmasının ardından bulunmuştur.

Crack yapmak bilmeyen kişiler için çok zor ve karmaşık bir hal alabilir fakat yapılacak 1 dakikalık işlem crack nasıl yapılır sorusunun cevabının süresidir.

Crack yapabilmek için öncelikle aldığınız oyun cd sini cd-rom’a yerleştiriyoruz ve oyunu normal şekilde yüklüyoruz. Oyun yüklerken çoğunlukla ileri butonu, bazı oyunlarda ise next butonunu tıklayarak oyunları yüklüyoruz.

Oyunu yükledikten sonra masa üstünde oyunun kısa yolu oluşur. Kısa yol oluştuktan sonra Bilgisayarıma daha sonrasında cd-rom un üzerini sağ tuşla tıklayarak araştır diyoruz. Crack nasıl yapılır sorusu için öncelikle crack olan klasörü cd nin içinde araştırıyoruz. Crack dosyası masaüstünde oluşan simgenin aynısıdır. Bulduktan sonra yine sağ tuşla tıklıyoruz ve kopyala diyoruz.

Crack’i kopyaladıktan sonra masa üstüne geliyoruz ve oyunun simgesini sağ tuşla tıklıyoruz. Özellikler daha sonrasında simge bul butonunu tıklıyoruz ve yine masaüstündeki simgeyi gördüğünüz yere sağ tuşla yapıştır diyoruz ve oyunumuz oynanmaya hazır bir hale geliyor

4 Yorum