xanax nursing xanax 2mg xanax recreational use

tramadol 50 mg ingredients buy tramadol online without a prescription tramadol high stories

there drug test soma soma price soma backless bras

hydrocodone dosage cough suppressant what is hydrocodone hydrocodone 10-500 tab

cheap generic xanax alprazolam 0.5mg xanax drug with alcohol

stare into valium colored skies order valium online oxy and valium bluelight

ambien side effects women ambien 10 mg ambien withdrawal joint pain

tramadol 50 mg what is it used for tramadol 50 tramadol with hydrocodone allergy

best high valium diazepam online buy valium from india

street value of 10mg ambien ambien without prescription ambien cr how long does it last

Bilgisayar|04 Kasım 2010 13:12

Crack nedir, crack nasıl yapılır

Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (henüz oy verilmemiş)
Loading...Loading...

Crack nedir, crack nasıl yapılır?

Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına iyice yerleşen oyunların bütün yaşadığımız stresi azaltmaya yardımı olduğunu inkar edemeyiz. Oyun oynamanın verdiği huzuru belki başka hiçbir yerde bulamayız. Bilgisayarlardan önce elimize geçen commodore 64 gibi oyun konsolları bizlere oyun oynamanın zevkini tattıran ilk teknolojik aletlerden biri olmuştur ve bu sürecin devamında ateri, sega, play station ve bilgisayar gibi teknolojiler devam etmiştir.

Oyun piyasasındaki bu tür teknolojik aletlerin bilgisayar ve şu an play station 3 hariç bir hafızası olmadığından dolayı aterilerde oyun kasetleri, segalarda oyun kasetleri, play station da cd, bilgisayarda öncelikle disket ardından cd, dvd ve blu ray mevcuttu.

crack

crack

Belleği olmayan oyun konsollarında kasetleri, cd leri takmanızın ardından oyun oynamaya başlayabiliyorduk fakat bellek olan aletlerde teknolojinin ilerlemesi ve kaçak cd lerin artmasıyla birlikte oyun şirketleri buna bir önlem almak istemişlerdir ve adına Crack demişlerdir. Piyasaya çıkan oyunların orijinal cd leri hariç bir yerde oynanılmaması adına yapılan bu uygulama çok da başarılı bir sonuç doğurmamıştır ve bir çözümü bu uygulamanın çıkmasının ardından bulunmuştur.

Crack yapmak bilmeyen kişiler için çok zor ve karmaşık bir hal alabilir fakat yapılacak 1 dakikalık işlem crack nasıl yapılır sorusunun cevabının süresidir.

Crack yapabilmek için öncelikle aldığınız oyun cd sini cd-rom’a yerleştiriyoruz ve oyunu normal şekilde yüklüyoruz. Oyun yüklerken çoğunlukla ileri butonu, bazı oyunlarda ise next butonunu tıklayarak oyunları yüklüyoruz.

Oyunu yükledikten sonra masa üstünde oyunun kısa yolu oluşur. Kısa yol oluştuktan sonra Bilgisayarıma daha sonrasında cd-rom un üzerini sağ tuşla tıklayarak araştır diyoruz. Crack nasıl yapılır sorusu için öncelikle crack olan klasörü cd nin içinde araştırıyoruz. Crack dosyası masaüstünde oluşan simgenin aynısıdır. Bulduktan sonra yine sağ tuşla tıklıyoruz ve kopyala diyoruz.

Crack’i kopyaladıktan sonra masa üstüne geliyoruz ve oyunun simgesini sağ tuşla tıklıyoruz. Özellikler daha sonrasında simge bul butonunu tıklıyoruz ve yine masaüstündeki simgeyi gördüğünüz yere sağ tuşla yapıştır diyoruz ve oyunumuz oynanmaya hazır bir hale geliyor

4 Yorum