El falı nasıl bakılır

El falı nasıl bakılır

El falı bakmak profesyonel ve işin uzmanı kişiler tarafından yapıldığı zaman büyük bir sanat olabiliyor.
0.0 (0 oy)
El falı asıl olarak elin çizgileri değil elin formundan çıkarılan bilgilerin söylenmesidir.

El falı nasıl bakılır sorusuna verilecek ilk cevap el falı bakmanın anlatma sanatı ve görme sanatı olmak üzere iki bölümden oluştuğudur.

Öncelikle el falında önemli olan anlatma sanatıdır. Eğer bunu başaramazsanız falına baktığınız kişinin geleceğini birebir görseniz de çok bir değeri olmaz.

El falı nasıl bakılır

Önce fal baktıracak kişinin sol elini avuçlarınızın arasına alın. Elini elinize aldığınız kişinin el çizgilerine ilk önce derin derin bakmalısınız.

İkinci hareket bu çizgileri parmağınızla takip etmek olmalı. Derin bir iç çektikten sonra ilk kelimelerinin içten ve gizemli olmalı.

Genellikle insanlar fallara inanmazlar. Bu nedenle ilk sözleriniz abartı olmamalı. Eğer kişi ile ilgili önceden bildiğiniz bir şeyler varsa bunlardan ad vermeden bahsedebilirsiniz.

Eğer falına baktığınız kişinin işi ciddiye aldığını ve konsantre olduğunu hissederseniz kafanızı biraz geri çekip ele daha geniş bir açıdan bakın.

Aslında profesyonel el falcılarının yaptığı şey geleceği görmekten çok elin şeklinden anlam çıkarmaktır.

Eğer fal baktığınız kişi ince ve narin elli ise, elinde iz veya leke yoksa muhtemelen iyi bir hayat seviyesine sahiptir. Bakımlı ve sosyal hayatı iyi birisidir.

Söylediklerinizi bu kapsamda açıklayabilirsiniz. Bu tip kişilerin okul hayatları genellikle kötüdür ancak aşk hayatlarında kırılgan ve çabuk ayrılmaya meyillidirler.
Eğer fal baktığınız kişinin parmakları genişse, güçlü bir ele sahip demektir.

Bu tip kız ve erkekler genellikle kendinden emin, sözünden dönmeyen ancak aşk hayatında çabuk sıkılan tiplerdir. Bu nedenle eğeraşk hayatlarında kimse yoksa ayrılıklarından bahsedebilirsiniz.

Eğer fal baktığınız kişi düz elli ise parmakları neredeyse aynı boyuttadır. Bu kişiler haksızlığa karşı çıkarlar.

Bu nedenle çoğu zaman başları derttedir. Aşk hayatlarında ise utangaç ve zor aşık olan bir karakter çizerler. Aşk hayatlarında yaşadıkları haksızlıklardan bahsedebilirsiniz.