Erkeklerle ilgili şaşırtıcı detaylar

Erkeklerle ilgili şaşırtıcı detaylar

Erkeklerin dünyası da en az kadınların dünyası kadar şaşırtıcı olabiliyor. İşte erkekler hakkında az bilinen gerçekler.
0.0 (0 oy)
Erkeklersiz ve kadınlarsız bir yaşam tarzı düşünülemez herhalde. Kadınlar ve erkekler birbirlerini tamamlayarak bütünleyerek bir bütün olabilme şansı bulunmaktadır. Kadınsız ve erkeksiz bir yaşam hiçbir yaşam olurdu herhalde. Erkekler genellikle kadınlara oranla daha katı ve sert bir karaktere sahiptirler. Kadınlar ise genellikle duygusal ve anaç bir görünüme sahiptirler.

Kimi erkeklerde ise sert ve katı görünümün altında yumuşacık ve sevecen bir tavır sergileyebilmektedirler. Erkeklerler çoğu zaman kadınlara şaşırtmaktadırlar. Bu durumla karşılayan kadınlar ise ne yapacaklarını ve düşüneceklerini kimi zaman çoğunlukla bilemezler. Erkeklerin çoğunlukla hepimiz biliriz ki ilk önce baktıkları ve beğendikleri unsurların en ön sıralarında fiziksel görüntü ve çekicilik gelir.

dış görünüş ne kadar önemli?

Fiziksel görüntüsünü beğendikten sonraki aşamalarda kadınların içsel durumlarına önceliklerine genelde önem verirler. Erkekler beğendikleri ve hoşlandıkları kişileri genellikle vücut dilini kullanarak gösterme yetenekleri bulunmaktadır. İlk tanıştıklarında bakışlarıyla tepkilerini ve ilgilerini belli ederler daha sonra aradaki mesafeyi hiç kapatmayarak daha yakınlaştırmak için çeşitli yöntemler ve uygulamalar sergilemektedirler. Son zamanların en büyük trendi ise karşılıklı elektrik alma seçeneğidir.