xanax nursing xanax 2mg xanax recreational use

tramadol 50 mg ingredients buy tramadol online without a prescription tramadol high stories

there drug test soma soma price soma backless bras

hydrocodone dosage cough suppressant what is hydrocodone hydrocodone 10-500 tab

cheap generic xanax alprazolam 0.5mg xanax drug with alcohol

stare into valium colored skies order valium online oxy and valium bluelight

ambien side effects women ambien 10 mg ambien withdrawal joint pain

tramadol 50 mg what is it used for tramadol 50 tramadol with hydrocodone allergy

best high valium diazepam online buy valium from india

street value of 10mg ambien ambien without prescription ambien cr how long does it last

Genel|11 Eylül 2010 23:58

Evden nasıl para kazanılır

Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (henüz oy verilmemiş)
Loading...Loading...

Evden para nasıl kazanılır?

Günümüz şartlarında para kazanmak oldukça güçleşmiştir. Çalıştığımız işyerlerindeki aldığımız maaşlar bizlere yetmeyerek bankaların kredi kartlarına veya kredi çekerek borçlanmamıza neden olmaktadır. Zaten para kazanamadığımızdan dolayı bankalara borç içerisine girerken birde aylık kredi taksitlerini veya kredi kartı asgari borcunu ödemek daha da imkansız hale gelmektedir. Bu tür etkilerden kurtulabilmek için mutlaka ek iş yapmalısınız.

Normalde yapmış olduğunuz işiniz dışında, dışarıda ek iş bulmak zor olacaktır. Zaten muhtemelen siz işten çıktığınızda da diğer işyerleri kepenklerini indireceklerdir. Bu nedenle en akıllıca ek iş fırsatını evinizde internetin başında yakalayabilirsiniz. Evinizde bir bilgisayar ve internete bağlıysanız nasıl para kazanırım, evden nasıl para kanılır gibi soruların cevabını rahatça bularak ek gelir elde edebilirsiniz.

nasıl para kazanılır

nasıl para kazanılır

Evden nasıl para kazanılır sorusuna gelince öncelikle hangi alanda en çok bilgi sahibisiniz. Yani ne yaparsanız en iyisini yapacağınızı düşünüyorsanız o konu altında çok cüzi miktarlara bir web sitesi açabilir ve bilgilerinizi sitenize girerek ziyaretçilerin gelmesini sağlayabilir. Ardından gelen ziyaretçilerin zamanla sitenize koymuş olduğunuz reklamları ilgi çekici veya ihtiyacı olduğunda tıkladığında ek geliriniz birikmeye başlar.

Web site açımı çok kolay olup bilen birine çok cüzi miktarlarda ücret verip halledebilirsiniz. İnternette bulunan hazır scriptlerden olan wordpress bu konuda sizlere çok büyük yardımı dokunacaktır çünkü ücretsiz hizmet vermektedir. Bir domain yani alan adının fiyatı 10 TL, bir hostingin yani sizler yeni başladığınızdan dolayı uygun bir hostingin fiyatı da bir 10 TL, siteyi nasıl kuracağınızı bilmediğinizden dolayı işi bilen birine de 20 TL veya daha ucuza anlaşabilirseniz toplam maliyetiniz en fazla 40 lira olmaktadır.

Yalnız sitenizi sürekli içerik girerek güncel tutmalı ve sürekli olarak ilgilenmelisiniz. Yaklaşık bir 6 ay kadar sonrasında düzenli olarak gelir elde etmiş olur ve daha da gelirinizi giderek arttırırsınız.

1 Yorum

  • internet konusunda bazı bilgilere sahipseniz ve ufak bir sermayeniz varsa güzel para kazanabilirsiniz

    Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 2 Thumb down 0