where can i buy generic xanax xanax 2mg xanax help zoloft withdrawal

tramadol vicodin withdrawal buy tramadol online without a prescription tramadol withdrawal bluelight

buy soma from usa soma price soma 350 mg info

hydrocodone apap mallinckrodt what is hydrocodone what is considered a high dose of hydrocodone

viagra xanax drug interactions alprazolam 0.5mg xanax high drug forum

shoot valium pills order valium online volume higher during commercials

valium ambien overdose ambien 10 mg ambien cr does not work

tramadol acetaminophen 37.5 dosage tramadol 50 is 50mg of tramadol a lot

10mg valium equals much xanax diazepam online buy valium thailand

can't sleep night after taking ambien ambien without prescription is ambien cr more expensive

Genel|11 Eylül 2010 23:58

Evden nasıl para kazanılır

Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (henüz oy verilmemiş)
Loading...Loading...

Evden para nasıl kazanılır?

Günümüz şartlarında para kazanmak oldukça güçleşmiştir. Çalıştığımız işyerlerindeki aldığımız maaşlar bizlere yetmeyerek bankaların kredi kartlarına veya kredi çekerek borçlanmamıza neden olmaktadır. Zaten para kazanamadığımızdan dolayı bankalara borç içerisine girerken birde aylık kredi taksitlerini veya kredi kartı asgari borcunu ödemek daha da imkansız hale gelmektedir. Bu tür etkilerden kurtulabilmek için mutlaka ek iş yapmalısınız.

Normalde yapmış olduğunuz işiniz dışında, dışarıda ek iş bulmak zor olacaktır. Zaten muhtemelen siz işten çıktığınızda da diğer işyerleri kepenklerini indireceklerdir. Bu nedenle en akıllıca ek iş fırsatını evinizde internetin başında yakalayabilirsiniz. Evinizde bir bilgisayar ve internete bağlıysanız nasıl para kazanırım, evden nasıl para kanılır gibi soruların cevabını rahatça bularak ek gelir elde edebilirsiniz.

nasıl para kazanılır

nasıl para kazanılır

Evden nasıl para kazanılır sorusuna gelince öncelikle hangi alanda en çok bilgi sahibisiniz. Yani ne yaparsanız en iyisini yapacağınızı düşünüyorsanız o konu altında çok cüzi miktarlara bir web sitesi açabilir ve bilgilerinizi sitenize girerek ziyaretçilerin gelmesini sağlayabilir. Ardından gelen ziyaretçilerin zamanla sitenize koymuş olduğunuz reklamları ilgi çekici veya ihtiyacı olduğunda tıkladığında ek geliriniz birikmeye başlar.

Web site açımı çok kolay olup bilen birine çok cüzi miktarlarda ücret verip halledebilirsiniz. İnternette bulunan hazır scriptlerden olan wordpress bu konuda sizlere çok büyük yardımı dokunacaktır çünkü ücretsiz hizmet vermektedir. Bir domain yani alan adının fiyatı 10 TL, bir hostingin yani sizler yeni başladığınızdan dolayı uygun bir hostingin fiyatı da bir 10 TL, siteyi nasıl kuracağınızı bilmediğinizden dolayı işi bilen birine de 20 TL veya daha ucuza anlaşabilirseniz toplam maliyetiniz en fazla 40 lira olmaktadır.

Yalnız sitenizi sürekli içerik girerek güncel tutmalı ve sürekli olarak ilgilenmelisiniz. Yaklaşık bir 6 ay kadar sonrasında düzenli olarak gelir elde etmiş olur ve daha da gelirinizi giderek arttırırsınız.

1 Yorum

  • internet konusunda bazı bilgilere sahipseniz ve ufak bir sermayeniz varsa güzel para kazanabilirsiniz

    Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 2 Thumb down 0