ambien generic 5mg buy ambien online no prescription ambient occlusion blender cycles

tramadol hcl 10 mg tramadol generic tramadol hcl 50 mg with alcohol

buy tramadol online from usa buy tramadol online without a prescription tramadol otc costa rica

tramadol 325 mg street price buy tramadol online buy tramadol american express

cuidado del medio ambiente en ingles buy ambien online no prescription ambien 79

best high tramadol buy tramadol online no prescription what can i do to help with tramadol withdrawal

erin soma san diego buy soma soma drug forum

Bilgisayar|28 Aralık 2010 15:40

Facebook arkadaş silme nasıl yapılır

Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (henüz oy verilmemiş)
Loading...Loading...

Facebook arkadaş silme

İnternet artık neredeyse tüm evlerde mevcut olup bütün işlemlerimizi halledebileceğimiz bir ortam halini almıştır. Bilgisayarımızın başından istediğimiz şekilde sevdiklerimizle görüşebilmek veya yeni insanlarla tanışarak sohbet etme sevkini de bizlere internet sağlamaktadır.

Özellikle dünyanın en büyük sosyal ağ sitesi olan Facebook bunu bizlere fazlasıyla sağlamaktadır. Facebookta arkadaşlarınızla sohbet ederken aynı zamanda da video oyun gibi aktivitelerinde yapabildiğiniz bu platform internetin ne kadar zevkli olabildiğini bizlere göstermektedir.

facebook arkadaş silme

facebook arkadaş silme

Hepimiz facebookta arkadaş silme yerine eklemeyi tercih etsek de bazı durumlarda hayatımızdan çıkarmak istediğimiz kişilerde olabiliyor. Facebook sisteminin karmaşık yapısı dolayısıyla ve bu sistemin sürekli geliştiriciler tarafından değiştirilmesi biz kullanıcıların zaman zaman zorluk çekmesine neden olabiliyor.

Facebookta arkadaş silme ilk zamanlarda arkadaşlarınıza bakarken silebileceğiniz kadar kolay iken geliştirilmiş sistemde yeni zorluklar çıkarak facebookta arkadaş silme konusu çok zor olmasa da görülmesi güç bir şekilde zorlaşmaktadır.

Facebookta arkadaş silme facebook sayfasının sağ üst köşesinde bulunan hesap sekmesini tıklayarak Arkadaşları düzenleye tıklıyoruz. Ardından gelen sayfada yalnızca en son iletişim kurduğunuz arkadaşlarınızı gösterebilir ve bu kişilerin arasında facebookta arkadaş silme işlemini gerçekleştirmek istediğiniz kişi olmayabilir bu nedenle o listenin üstünde bulunan butonu tıklayarak tüm arkadaşlarımı gösteri tıklıyoruz. Daha sonra facebook arkadaş silmek istediğimiz kişinin yanındaki çarpı işaretini kullanarak istemediğimiz kişiyi listemizden çıkarmış oluyoruz.

7 Yorum

 • Nasılki bir sevdigimizi arkadaş olarak kabul ediyorsakta.karekterinede tanıyamadıgımız ve bize fikirlerimize TERS düşen arkadaşların kend sayfamızdan silinmeleri çok mühim çünki arkadaşlıgını slmek isredigi birini devamlı olarak sayfamda görmek beni huzursu eder.hatta ben onu silemezsemkendimi o siteden silerimki beda Deveye kızıp orucu bozmak olur bu sebeple arkadaş EKLE gibi Arkadaş ÇIKAR'da kolay olmalıdır diyorum.sürçü isan ettikse affola

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 0

 • çok kötü bence yapamıyanlar var benden hariç tabi nasıl olsa babam bilgisayar mühendisi

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 0

 • cok net ve cok acik bilgilendirdiginiz icin tesekkurler :))

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 0

 • ŞAİR ,demişki;Sev sen,seveni,hak ile yeksan olsa- SEVME seni SEVMEYENİ,Mısırda sultan olsa: ben bu sözü çok severim. hayatta öyle riyakar insanlar vardırki.en ufak bir menfaat elde edememelerde.canavar kesilirler.şaşarsınız.demin beni öpen biritüs.baktıkı; siz, artı puan alıyosunuz, hemen karşı nıza rakip olarak, GEÇER.YÜCE kitabımız buyuruyorlar Arkadaşını; iyi seç, aksi halde, yok olursun, diyor.Adam demiş ki..arkadaşın;bana tarif et, ben sana; KİM OLDUGUNU anlatayım.ayrıca.sarmısak evlenmiş.kırk gün, kokusu çıkmamış derdi.rahnetli.ninem.Şimdi hepsni birgüzel TOPLARSAK.Arkadaşlıga kabul etmek kadar.onu arkadaşlıktan uzaklaştırmakta.dinen'de-iman'ende; vaciptir.saygılarımla. Talay Derin.

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 0

 • teşşekkürler gayet güzel ve net açıklıyorsunuz ama eskihali daha kolay arkadaşlara giriyoruz soltarafda x işareti var o raya basınca arkadaşlıkdan çıkıyordu bu daha kolaydı şimdi zorlaşdırmıssınz bana göre hava hoş yaparım hertürlü ama diger arkdaşdan yapamayanda olur bnce

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 0

 • ben anlamadım nasıl silecem istemediğim görüntüler var ama arkadaş listemde yok ne yapabilirim

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 0

 • Ben Yapamadım yapanlar Bidaha Anlatsa

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 0