latest news on ambien 2014 buy ambien online no prescription what is ambien overdose mg

how many milligrams of tramadol get you high tramadol generic tramadol prescription changes

how much tramadol will cause an overdose buy tramadol online without a prescription tramadol back pain

side effects tramadol hcl 50mg tablet buy tramadol online withdrawal from tramadol addiction

ambien sleep stories buy ambien online no prescription ambien side effects uti

tramadol hcl medicine buy tramadol online no prescription tramadol for dogs how long to take effect

discount fabrics soma buy soma soma de vetores online

Genel|28 Ağustos 2010 03:02

Flatcast radyo nasıl açılır

Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (henüz oy verilmemiş)
Loading...Loading...

Flatcast radyo nasıl açılır?

Flatcast bilmeyenleriniz için, hem kendi nickinizle sohbet edebileceğiniz hem de aynı anda müzik dinleyebileceğiniz çok güzel bir sistemdir. Flatcast 2000 senesinden bu yana faaliyette olup kullanıcı sayısını oldukça yükseklere taşımıştır.

Alexa dünya siteleri sıralamasında yaklaşık olarak 25000. sırada olup her geçen gün üst sıralara çıkmaktadır. Peki flatcast neden bu kadar tutuldu? Bu sorunun cevabı sistemi bilenler için çok basit, Böyle bir sistem internet üzerinde yalnızca flatcast.com da mevcut ve başarılı bir şekilde güncellemelerini yapmaktadırlar.

Flatcast normal chat site ortamlarından farklı olarak samimiyet üzerine arkadaşlıklar kurulmaktadır ve çok insanın gerçek hayata taşıdığı arkadaşlıklar mevcuttur. Bu tür güzel arkadaşlıklar için sizlerde flatcast radyosu açmak isteyebilirsiniz ve nasıl yapılacağını sizlere burada anlatarak ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

flatcast

flatcast

Öncelikle flatcast.com adresine girerek sol mavi kısımda bulunan, eğer tabi sayfa dili almancaysa onu İngilizceye çeviriyoruz.

Ardından normal bir kullanıcı gibi bir radyo nicki almanız gerekmektedir. Bu adımda flatcast sizlere oldukça yardımcı olacaktır ve burada önemli olan geçerli bir mail adresiyle nicki almanız.

Nicki aldıktan sonra sistemin kendisi otomatik olarak giriş yapmış olduğunu farz edecek ve sol tarafta turuncu bir alan açılacaktır ve buradaki Broadcaster’s area kısmını tıklıyoruz.

Daha sonra sayfanın orta kısmında bulunan creat stream yazan linki tıklıyoruz. Bu link hem radyo adresinin hem de radyo özelliklerinin olduğu kısım bu özellikleri tamamlamanızın ardından radyonuzu açmış bulunuyorsunuz ve mail adresinize html kodunuz gelmektedir. Bu kod … kodlarını içeren bir yazıdır ve bu yazıyı kopyalayarak ücretsiz açmış olduğunuz hosting adresinize yapıştırıyorsunuz ve yayın almaya başlıyorsunuz.

1 Yorum

  • port açmak gerekiyormuş ya ? nasıl açılıyor port bilen var mı ?

    Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 0