xanax nursing xanax 2mg xanax recreational use

tramadol 50 mg ingredients buy tramadol online without a prescription tramadol high stories

there drug test soma soma price soma backless bras

hydrocodone dosage cough suppressant what is hydrocodone hydrocodone 10-500 tab

cheap generic xanax alprazolam 0.5mg xanax drug with alcohol

stare into valium colored skies order valium online oxy and valium bluelight

ambien side effects women ambien 10 mg ambien withdrawal joint pain

tramadol 50 mg what is it used for tramadol 50 tramadol with hydrocodone allergy

best high valium diazepam online buy valium from india

street value of 10mg ambien ambien without prescription ambien cr how long does it last

Genel|28 Ağustos 2010 03:02

Flatcast radyo nasıl açılır

Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (henüz oy verilmemiş)
Loading...Loading...

Flatcast radyo nasıl açılır?

Flatcast bilmeyenleriniz için, hem kendi nickinizle sohbet edebileceğiniz hem de aynı anda müzik dinleyebileceğiniz çok güzel bir sistemdir. Flatcast 2000 senesinden bu yana faaliyette olup kullanıcı sayısını oldukça yükseklere taşımıştır.

Alexa dünya siteleri sıralamasında yaklaşık olarak 25000. sırada olup her geçen gün üst sıralara çıkmaktadır. Peki flatcast neden bu kadar tutuldu? Bu sorunun cevabı sistemi bilenler için çok basit, Böyle bir sistem internet üzerinde yalnızca flatcast.com da mevcut ve başarılı bir şekilde güncellemelerini yapmaktadırlar.

Flatcast normal chat site ortamlarından farklı olarak samimiyet üzerine arkadaşlıklar kurulmaktadır ve çok insanın gerçek hayata taşıdığı arkadaşlıklar mevcuttur. Bu tür güzel arkadaşlıklar için sizlerde flatcast radyosu açmak isteyebilirsiniz ve nasıl yapılacağını sizlere burada anlatarak ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

flatcast

flatcast

Öncelikle flatcast.com adresine girerek sol mavi kısımda bulunan, eğer tabi sayfa dili almancaysa onu İngilizceye çeviriyoruz.

Ardından normal bir kullanıcı gibi bir radyo nicki almanız gerekmektedir. Bu adımda flatcast sizlere oldukça yardımcı olacaktır ve burada önemli olan geçerli bir mail adresiyle nicki almanız.

Nicki aldıktan sonra sistemin kendisi otomatik olarak giriş yapmış olduğunu farz edecek ve sol tarafta turuncu bir alan açılacaktır ve buradaki Broadcaster’s area kısmını tıklıyoruz.

Daha sonra sayfanın orta kısmında bulunan creat stream yazan linki tıklıyoruz. Bu link hem radyo adresinin hem de radyo özelliklerinin olduğu kısım bu özellikleri tamamlamanızın ardından radyonuzu açmış bulunuyorsunuz ve mail adresinize html kodunuz gelmektedir. Bu kod … kodlarını içeren bir yazıdır ve bu yazıyı kopyalayarak ücretsiz açmış olduğunuz hosting adresinize yapıştırıyorsunuz ve yayın almaya başlıyorsunuz.

1 Yorum

  • port açmak gerekiyormuş ya ? nasıl açılıyor port bilen var mı ?

    Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 0