where can i buy generic xanax xanax 2mg xanax help zoloft withdrawal

tramadol vicodin withdrawal buy tramadol online without a prescription tramadol withdrawal bluelight

buy soma from usa soma price soma 350 mg info

hydrocodone apap mallinckrodt what is hydrocodone what is considered a high dose of hydrocodone

viagra xanax drug interactions alprazolam 0.5mg xanax high drug forum

shoot valium pills order valium online volume higher during commercials

valium ambien overdose ambien 10 mg ambien cr does not work

tramadol acetaminophen 37.5 dosage tramadol 50 is 50mg of tramadol a lot

10mg valium equals much xanax diazepam online buy valium thailand

can't sleep night after taking ambien ambien without prescription is ambien cr more expensive

Genel|28 Ağustos 2010 03:02

Flatcast radyo nasıl açılır

Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (henüz oy verilmemiş)
Loading...Loading...

Flatcast radyo nasıl açılır?

Flatcast bilmeyenleriniz için, hem kendi nickinizle sohbet edebileceğiniz hem de aynı anda müzik dinleyebileceğiniz çok güzel bir sistemdir. Flatcast 2000 senesinden bu yana faaliyette olup kullanıcı sayısını oldukça yükseklere taşımıştır.

Alexa dünya siteleri sıralamasında yaklaşık olarak 25000. sırada olup her geçen gün üst sıralara çıkmaktadır. Peki flatcast neden bu kadar tutuldu? Bu sorunun cevabı sistemi bilenler için çok basit, Böyle bir sistem internet üzerinde yalnızca flatcast.com da mevcut ve başarılı bir şekilde güncellemelerini yapmaktadırlar.

Flatcast normal chat site ortamlarından farklı olarak samimiyet üzerine arkadaşlıklar kurulmaktadır ve çok insanın gerçek hayata taşıdığı arkadaşlıklar mevcuttur. Bu tür güzel arkadaşlıklar için sizlerde flatcast radyosu açmak isteyebilirsiniz ve nasıl yapılacağını sizlere burada anlatarak ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

flatcast

flatcast

Öncelikle flatcast.com adresine girerek sol mavi kısımda bulunan, eğer tabi sayfa dili almancaysa onu İngilizceye çeviriyoruz.

Ardından normal bir kullanıcı gibi bir radyo nicki almanız gerekmektedir. Bu adımda flatcast sizlere oldukça yardımcı olacaktır ve burada önemli olan geçerli bir mail adresiyle nicki almanız.

Nicki aldıktan sonra sistemin kendisi otomatik olarak giriş yapmış olduğunu farz edecek ve sol tarafta turuncu bir alan açılacaktır ve buradaki Broadcaster’s area kısmını tıklıyoruz.

Daha sonra sayfanın orta kısmında bulunan creat stream yazan linki tıklıyoruz. Bu link hem radyo adresinin hem de radyo özelliklerinin olduğu kısım bu özellikleri tamamlamanızın ardından radyonuzu açmış bulunuyorsunuz ve mail adresinize html kodunuz gelmektedir. Bu kod … kodlarını içeren bir yazıdır ve bu yazıyı kopyalayarak ücretsiz açmış olduğunuz hosting adresinize yapıştırıyorsunuz ve yayın almaya başlıyorsunuz.

1 Yorum

  • port açmak gerekiyormuş ya ? nasıl açılıyor port bilen var mı ?

    Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 0