Güney Kore'den Gelen Güzellik

Güney Kore'den Gelen Güzellik

Cilt bakım ve makyaj ürün yelpazesine sahip Missha Güney Kore’nin kozmetik markalarından biridir. İleri teknoloji ile geliştirilmiş, kalite standartlarına uygun ürünleri Türkiye’de satışa sunulmaya başlanmış ve tüketicilerin kalbini
0.0 (0 oy)

Cilt bakım ve makyaj ürün yelpazesine sahip Missha Güney Kore’nin kozmetik markalarından biridir. İleri teknoloji ile geliştirilmiş, kalite standartlarına uygun ürünleri Türkiye’de satışa sunulmaya başlanmış ve tüketicilerin kalbini kazanmayı başarmıştır. Cilt bakım, makyaj ve kişisel bakım alanında kendini sürekli yenileyen marka her kesme ve cilde hitap eden geniş ürün yelpazesi ile binlerce ürün seçeneğine sahiptir. Markanın öne çıkan serilerinde ise tek kullanımlık maskeler ve Missha makyaj ürünleri yer almaktadır. Missha makyaj ürünleri arasında ise en popüler Missha BB krem çeşitleridir.


 


Pürüzsüz Cildin Sırrı Missha Perfect Cover BB Kremde Saklı!
Bir BB krem cildi nasıl pürüzsüz gösterebilir ki? Düşüncesini tamamen yıkan, fondöten alışkanlıklarını bir kenara bıraktıran, tek bir üründe harikalar yaratan, bir renkli nemlendiriciden çok daha fazlasına sahip Missha Cover BB Cream ile tanışmadıysanız, tanışma zamanı gelmiş demektir.


Missha Perfect Cover BB krem Faydaları  • Ciltteki lekeleri kapatır, eşit renk tonu sağlar.

  • UV ışınlarının cilde geçmesini engeller.

  • Cildi nemlendirir ve besler.

  • Hyaluronik asit formülü cildi sıkılaştırır.

  • Papatya özü cildi yatıştırır.

  • Geliştirilmiş içeriği kırışıklığı önler.

  • Cilde doğal bir parlaklık ve ışıltı kazandırır.

  • İpeksi porselen bir cilt görünümü sağlar.


Missha BB Krem Nasıl Uygulanır? Sorusunu cevaplayacak olursak;
Öncelikle her cilt rengine uyum sağlayacak farklı renk seçenekleri arasından cildinize en uygun tonu seçerek uygulama yapmaya başlayabilirsiniz. Sonrasında daha etkili ve pürüzsüz bir sonuç için Missha BB krem bazını uygulayınız ve birkaç dakika bekleyiniz. Üründen yeterli miktarda alarak parmak uçlarınızla veya bir sünger yardımıyla cildinize eşit bir şekilde uygulayınız. Tanışma ve seyahat boy için Missha M Perfect Cover BB Cream 20ml sürekli ve avantajlı kullanım için Missha M Perfect Cover BB Cream 50ml olmak üzere iki referans ile satışa sunulmaktadır.
Siz de tüm Missha ürünlerini Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve hediyeni sen seç imkanıyla sahip olabilirsiniz.