Kadın nasıl tavlanır

Kadın nasıl tavlanır

Kadınların gönlünü kazanabilmek için uygulayabileceğiniz belli başlı birtakım yöntemler bulunuyor. Gelin bu yöntemlere birlikte göz atalım.
4.0 (1 oy)
Günümüzde bir çok erkek kadın tavlama konusunda aciz durumdadırlar. Bir bayandan çok hoşlanırlar ve o bayana bir türlü açılmayı beceremezler. Bundan dolayı bu konudaki makaleleri incelemeye başlarlar. Aslında bir bayanı tavlamak çok basit de olabilir, çok zor bir durumda olabilir. Bu kişiden kişiye değişmektedir. Öncelikle bu bayana nasıl yaklaşacağınızı bilmeniz gerekir. Yaklaşım kesinlikle çok önemlidir.

Bir bayanı tavlamaya çalışırken en önemli şey kendiniz olun. Kesinlikle dürüst olun yani, bayanlar dürüst kişilerden kesinlikle çok hoşlanırlar. Yapmacık şeyler yapan kişiler kesinlikle bayanlara hoş gelmezler. Bundan dolayı dürüst olmaya özen göstermelisiniz. Konuşurken her kelimenizi önce tartın sonra konuşun. Ufacık yanlış bir kelime kesinlikle onları çok kırabilir. Bundan dolayı rahat olmalısınız ve o bayanın size güvenmesini sağlamalısınız.

Aşk

Her bayanı belirli bir taktikle tavlamak mümkün değildir. Bazı bayanlar için o taktik geçerli olduğu gibi, bazıları içinse kesinlikle ters tepebilir. Burada sizlere kadın tavlamayı anlatmamız mümkün değildir. Gene de ufak tefek bu konuda sizlere bilgi vereceğiz.

-         Bayanlara kesinlikle yalan söylemeyin. Bir kere dahi yalanınızı yakaladıklarında bütün güvenleri sarsılır ve sizden uzaklaşırlar. Bundan dolayı devamlı doğruları konuşun ve doğru şeyler yapmaya çalışın.

-         Tavlayacağınız bayanın hoşlandığı yollardan gidin. Onunla konuşma çerçevesinde neler sevdiğini öğrenebilir ve bu yollardan gidebilirsiniz.

-         Bir bayana teklif edeceğiniz zaman kesinlikle çok büyük şeyler yapmayın. Çok abartılı şeyler çoğu bayanın hoşuna gitmez. Ufak çaplı ama vurgusu büyük olan şeyler yapmalısınız. Tabi ki teklif etmeden önce bu hissiyatınızı ona sezdirmeniz gereklidir. Oda bu duruma hazırlıklı olacaktır ve iki taraf içinde rahat bir durum olacaktır.

-         Bayanlara karşı kesinlikle çok ince olmalısınız. Yani ince şeyler düşünmeli ve ince hareketler yapmalısınız. Teklifinizi yapacakken kesinlikle samimi olmalı ve heyecan yapmamalısınız.

-         Unutmayın en önemli şey dürüstlüktür. Bayanların en çok hoşlandığı şey dürüstlüktür. Dürüst olun ve zamana bırakın. Zaten o sizin bu dürüstlüğünüz ve güvenirliliğinizi gördüğü zaman size sezdirecektir hoşlandığını. O zaman sizde ufak çaplı bir şeylerle o bayana teklifinizi güzel şekilde sunabilirsiniz.

Söylediğimiz gibi bayanı tavlamanın bir kitabı yoktur. Kesinlikle her bayan için tavlama taktikleri değişebilir. Ama her bayan için en geçerli iki koşul vardır. Dürüstlük ve Güven her bayan için kesinlikle geçerlidir. Sizlerde bu koşulları devamlı olarak yerine getirirseniz zaten kazanacaksınızdır.