Knight online nasıl oynanır

Knight online nasıl oynanır

Ülkemizde oldukça popüler olan MMORPG oyunu Knight Online hakkında hazırladığımız bu ufak rehberimize göz atarak oyunun nasıl oynanabileceği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
5.0 (1 oy)
Knight online uzun yıllardır bir çok insanı kendisine bağlamış bir oyundur. Knight online çok uzun yıllar önce ilk çıkmış online oyunlardan birisidir. Online oyunlar insanlar için her zaman cazip oyunlar arasında olmuştur. Bunun tek sebebi aralarında birbiri ile konuşarak, reel alemdeymiş gibi hissetmeleridir. Sonuçta bu tür oyunlarda ticaretten tutun, arkadaşlığa kadar her şey mevcut olduğu için insanların bağlanması çok kolay olacaktır.

Knight online oyunu tamamen savaş üzerine kurulmuş bir oyundur. Belirli seviyeler mevcuttur. Oyuna ilk başladığınız taktirde elinizde çok az şeyle başlıyorsunuz. 1 lvl olarak oyuna başlıyorsunuz. Oyunda en yüksek lvl 83’tür. Oyuna ilk girdiğiniz taktirde küçük hayvanlar keserek zaman içerisinde lvl’iniz yükselecektir. Zaman içerisinde hayvanları kestikçe lvl’iniz büyüyecektir. Hayvanları keserek para kazanacaksınız. Bu paralarla yavaş yavaş üzerinize zırh ve silah alacaksınız. Knight online oyununda en dikkat edeceğiniz şey güvendir. Kesinlikle insanlara güvenmeyiniz. Çünkü bu oyun insanlar için bir hayli önemlidir. Bundan dolayı insanlar dolandırıcılık yapmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu tür insanlara kesinlikle kanmayınız.

knight online

Knight online oyununda önemli hayvanlar mevcuttur. Oyun içerisinde bunlara boss derler. İçerisinden pahalı ve değerli aletler çıkmaktadır. Bu hayvanların çıkmasını bir çok insan beklemektedir. Onun için boss gördüğünüz zaman elinizi çabuk tutarak kesmelisiniz. Tabi ki bu bossları kesmek çok kolay olmayacaktır. Çünkü en güçlü hayvanlar arasında olduğundan, kesilmesi bir hayli zor olacaktır.

Eğer sizlerde online oyunları ve savaş oyunlarını seviyorsanız. Kesinlikle Knight online oynamanızı tavsiye ediyoruz. Tamamen gerçek hayatla bağdaştırılmış ve muhteşem grafiklere sahip oyundur. Milyonların oynadığı bir oyun olmuştur. Yalnız vaktiniz kısıtlıysa kesinlikle bu oyuna bulaşmayınız. Fazlasıyla bağımlılık yapan oyunlar arasındadır.