Koltuk altı terlemesi

Koltuk altı terlemesi

Yaz aylarında herkesin yaşayabileceği ortak sıkıntıları arasında yer alan koltuk altık terlemeleri dışarıdan bakıldığı zaman oldukça kötü bir görünümün oluşmasına sebep olabilir.
0.0 (0 oy)
Özellikle yaz aylarını kabusu olan koltuk altı terlemeleri aşağı yukarı hepimizin kabusu olur. Bu durum öylesine kötü bir görüntü arz eder ki yapılabilecek o an için hiçbir şey yoktur. Gömleğimizin koltuk altında ki ıslaklık son derece berbat bir durumdur. Bunun için yaz aylarında bile o görüntü ortaya çıkmasın diye ceket giyeriz.

koltuk altı terlemesi

Bu durum da yaz sıcaklarında bizi iyice bunaltır. Bu ıslaklığın dışında koltuk altından yayılan kesif ter kokusu hem bizi hem de çevremizi çok rahatsız eder. Bu durumu da genellikle parfümler ile bertaraf etmeye çalışırız. Ama çok terlemiş koltuk altı bu parfüm ile birleşince çok daha kötü bir koku yayar. Bu durumdan kurtulmak için özellikle koltuk altı epilasyonlarını ihmal etmemeliyiz.

Bir de kozmetik sanayisinin bu durumlar için üretmiş olduğu kremler bir nebze sizi rahatlatır. Ama bunlar kesin çözüm olamaz. Kesin çözüm olarak koltuk altı botoks uygulaması bir yaz boyunca sizi bu sıkıntıdan tamamen kurtarır. Koltuk altına yapılacak bu uygulamanın hiçbir yan etkisi olmadığından son zamanların en rağbet gören anlayışıdır.