Lake Kapak Üretimi Ve Renk Değişikliği

Lake Kapak Üretimi Ve Renk Değişikliği

Mobilya sektöründe kaliteyi ve tecrübeyi ön planda tutarak yürüttüğümüz çalışmalarımızı, yeni trendlere ve beklentilere uygun olarak geliştirmekteyiz.
0.0 (0 oy)

Mobilya sektöründe kaliteyi ve tecrübeyi ön planda tutarak yürüttüğümüz çalışmalarımızı, yeni trendlere ve beklentilere uygun olarak geliştirmekteyiz. Yeni ürün çalışmalarımızda ana temamız müşteri talepleri ve beklentileridir. Gelişime ve yeni fikirlere açık yaklaşımımız lake kapak istanbul müşterilerimizin projelerine kolay ve hızlı çözümler üretmektedir. Lake kapak üretimi konusunda hizmet veren firmayız.

Ürettiğimiz değişik renk ve modellerdeki lake kapaklarımız uzun yıllar ilk günkü gibi kullanılabilmektedir. MDF, ahşap, sunta üstüne istenilen kapak biçimini verdikten sonra zımpara yapılmış düz ve temiz yüzeye astar uygulaması yaparak imal ediyoruz.Lake Kapak Özellikleri
Diğer kapaklara göre daha dayanıklıdır, estetik ve dekoratif bir görüntüye sahiptir. Renkleri kişiye özel olup renk kartelasından seçilen renge göre boyanır. Ev ve ofis iç dekorasyonu uyumludur. İç mimarların tasarımlarıyla birleştirilebilir. Uzun vadede kullanımı ile ekonomik imkan sağlamaktadır. İstenildiği zaman rengi değiştirilmektedir. Sudan ve rutubetten etkilenmemektedir. Diğer kapaklarda yüzey kaplama malzemeleri tutkal ile yapıştırılır. Bu sebeple ısı ve buhar sonucunda açılma ya da solma yapabilmektedir. Ancak lake kapağın renkleri yıllar geçse bile ilk gün ki canlılığını korumaktadır. Doğrudan güneşle uzun süre temas olmadığı sürece solma ya da sararma yapmamaktadır.


Lake kapak nasıl temizlenir
Kimyasal ürünler kapağın temizlenmesinde kesinlikle kullanılmamalıdır. Nemli bir bez yardımı ile dairesel hareketler çizerek kolaylıkla kapağı temizleyebilirsiniz. Bu temizlik haricinde farklı temizleme malzemeleri ve metotları uygulanmamalıdır.


Lake Kapak Modelleri Nelerdir
Lake kapak modellerimizin en önemli özelliği müşterilerimize sınırsız renk seçeneği sunmasıdır. Kapaklar boyanırken herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Müşterinin istediği renge boyanabilir. Amerikan mutfak, country mutfak tarzı mutfaklar yapılabilir. Genelde sıklıkla tercih edilen lake kapak renkleri parlak beyaz, meşe tonları, membran krem rengi ya da mat ahşap renkleridir. Günümüzde parlak lake kapaklar sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi parlak lake kapakların daha şık ve daha modern olmasıdır.

Sadece mutfaklarda kullanılmayan lake kapaklar, ofis dekorasyonunda, hastane ve otel dolaplarında ve okullarda rahatlıkla kullanılabilir. Geniş bir kullanım alanı olan kapaklarda renk değişimi de kolaylıkla yapılabilir. Kapaklarınızı atölyemizde istenilen renge göre hızlı ve temiz bir şekilde boyayarak yerlerine montajını yapıyoruz.