Msn adresi nasıl alınır

Msn adresi nasıl alınır

Microsoft’un sesli ve görüntülü iletişim programı olan MSN programını kullanabilmek için üyelik almanız gereklidir.
0.0 (0 oy)
Msn Adresi Nasıl Alınır?

Msn adresi nasıl alınır bilmeyen kişiler için detaylı bir şekilde msn adresi nasıl alınır anlatmaya çalışacağız. Msn adresi yani Messenger adresi Microsoft firmasının geliştirmiş olduğu bir program olup yine kendi hizmetindeki Hotmail.com mail adresi ile ilişkili maillerle Messenger açabilirsiniz.

Messenger birçok kişinin oldukça işine yaramaktadır ve anlık ileti konusunda oldukça başarılı bir hizmettir. Messenger da karşınızdaki kişi ile konuşurken çeşitli ikonlarla da duygularınızı belli edebilirsiniz. Msn adresi nasıl alınır konusu sohbet odalarında sohbet etmekten bu nedenle oldukça farklıdır. Messenger da görüntülü aynı anda sesli sohbetlerde yaparak telefon faturalarınızdan kurtulabilir ve uzakta sevdiğiniz kişileri canlı olarak görebilme imkanına da sahip olabilirsiniz.

msn adresi

Özel firmaların canlı destek hatlarının çoğu da Messenger üzerinden gerçekleştirerek müşteri sayısını arttırma konusunda oldukça yardımı vardır. Msn adresi nasıl alınır öğrendikten sonra açtığınız her msn adresi ile Messenger da açabileceğinizi belirtmek isterim.

Msn adresi nasıl alınır öncelikle www.hotmail.com adresine girdikten sonra sol alt tarafta Hotmail hesabınız yok mu hemen edinin butonuna tıklayarak karşınıza kimlik bilgilerinizi dolduracağınız kısım gelecektir. buradaki bilgileri doğru doldurmanız ileride hesabınızın çalınma ihtimaline karşı önemli olup unutmamanızı sağlayacaktır.

Msn adresi nasıl alınır formunun üst kısmında adresinizin ne olmasını istediğinizi yazdıktan sonra daha önce kimsenin o adresi almadığına emin olmak için kullanılabilirliğini denetle butonuna basın ve uygunsa formun geri kalan kısmını da doldurduktan sonra kabul ediyorum butonuna basın ve mailinizin içine girdikten sonra almış olduğunuz mail adresi ve şifresi ile birlikte msn adresi nasıl alınır ve açılır öğrenmiş oldunuz.