xanax nursing xanax 2mg xanax recreational use

tramadol 50 mg ingredients buy tramadol online without a prescription tramadol high stories

there drug test soma soma price soma backless bras

hydrocodone dosage cough suppressant what is hydrocodone hydrocodone 10-500 tab

cheap generic xanax alprazolam 0.5mg xanax drug with alcohol

stare into valium colored skies order valium online oxy and valium bluelight

ambien side effects women ambien 10 mg ambien withdrawal joint pain

tramadol 50 mg what is it used for tramadol 50 tramadol with hydrocodone allergy

best high valium diazepam online buy valium from india

street value of 10mg ambien ambien without prescription ambien cr how long does it last

Genel|29 Kasım 2010 12:12

Nasıl başarılı olunur

Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (henüz oy verilmemiş)
Loading...Loading...

Nasıl başarılı olunur?

Nasıl başarılı olunur konusu her yetişkin olmaya aday bireyin uygulamak için merak ettiği konulardan biridir. Nasıl başarılı olunur için öncelikle ilgili ve yapmaktan sıkılmayacağınız alanlara yönelmeniz gerektiğini belirtmek isterim.

Nasıl başarılı olunur uygulamaya kalkarken ilgi alanınız olmayan yalnızca para kazanmak adına sevmediğiniz bir işi yapmaya kalkarsanız nasıl başarılı olunur konusunda kesin başarısız olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Nelerden hoşlanırsınız ve nelere yatkınsınız iyice kendinizi tartarak bir yola koyulmalısınız. Başarı yolunda adım atmaya başlamadan önce gerçekten yapabileceğinize inandığınız bir hedef belirlemelisiniz. Bu hedef için çok uğraşmanız da sizlerin hedefinizi ne kadar istediğinden geçerek nasıl başarılı olunur konusunda ilk adımı atabilirsiniz.

nasıl başarılı olurum

nasıl başarılı olurum

Nasıl başarılı olunur için daima o işi en iyi şekilde bilmeniz gerekmektedir. Bir konuda çok az başarılıysanız birden en yukarı çıkmayı kesinlikle denememelisiniz. Bu hem sizin bu konudaki güveninizi sarsar, hem de bundan sonraki girişim yapacağınız konularda sizlerin daha çekingen olmanıza neden olabilir.

Başarı yolundaki çıtalar teker teker atılmalıdır. Sevdiğiniz bir işe temelden başlamalı, gözlem ve tecrübelere dikkat ederek, öğrenmeye çalıştığınız alanda daha yaratıcı düşünmenizi sağlayarak başarı yolunda önemli adım atmanızı sağlayacaktır.

Elinizde belirli bir miktar sermayeniz var ve bir işyeri açmak için paranızın tamamını yatırmanız gerekiyor ve korkuyorsunuz. Korku başarı yolundaki en büyük engellerden biridir. Eğer gerçekten başarılı olacağını bildiğiniz halde elinizdeki parayı kaybedeceğiniz korkusu bu girişiminizi engelliyorsa yine nasıl başarılı olunur konusunda başarı sağlanamaz. Korkularınızı bir kenara bırakın ve atılım yapın.

Başarınızın sırrı diğer bir, ikinci tekil şahısla olan ilişkilerinizden geçmektedir. İkinci tekil şahıslarla yapılan bütün görüşmelerin belirli ciddi ve mesafede gerçekleşmesi de kurumsallığınız adına size bir artı ve nasıl başarılı olunur konusunda da çıtaların tamamıyla artması anlamına gelmektedir.