soma muscle relaxer vs flexeril pathwayinc.com/soma/ buy soma louisiana

switching from xanax to xanax xr buy xanax no prescription xanax dosage occasional use

valium 2684 buy valium no prescription valium narcotic

buy generic ambien online pathwayinc.com/ambien/ ambien cr and gerd

buy tramadol cheap online no prescription tramadol online tramadol for dogs information

is a 10mg valium stronger than a 1mg xanax valium online diazepam valium to buy

10 mg ambien enough buy ambien no prescription 10 mg ambien and alcohol

xanax withdrawal muscle twitching buy xanax online xanax effects menstrual cycle

tramadol and pregnancy side effects tramadol generic tramadol high yahoo answers

soma drug reviews soma generic buy generic soma online

Genel|29 Kasım 2010 12:12

Nasıl başarılı olunur

Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (henüz oy verilmemiş)
Loading...Loading...

Nasıl başarılı olunur?

Nasıl başarılı olunur konusu her yetişkin olmaya aday bireyin uygulamak için merak ettiği konulardan biridir. Nasıl başarılı olunur için öncelikle ilgili ve yapmaktan sıkılmayacağınız alanlara yönelmeniz gerektiğini belirtmek isterim.

Nasıl başarılı olunur uygulamaya kalkarken ilgi alanınız olmayan yalnızca para kazanmak adına sevmediğiniz bir işi yapmaya kalkarsanız nasıl başarılı olunur konusunda kesin başarısız olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Nelerden hoşlanırsınız ve nelere yatkınsınız iyice kendinizi tartarak bir yola koyulmalısınız. Başarı yolunda adım atmaya başlamadan önce gerçekten yapabileceğinize inandığınız bir hedef belirlemelisiniz. Bu hedef için çok uğraşmanız da sizlerin hedefinizi ne kadar istediğinden geçerek nasıl başarılı olunur konusunda ilk adımı atabilirsiniz.

nasıl başarılı olurum

nasıl başarılı olurum

Nasıl başarılı olunur için daima o işi en iyi şekilde bilmeniz gerekmektedir. Bir konuda çok az başarılıysanız birden en yukarı çıkmayı kesinlikle denememelisiniz. Bu hem sizin bu konudaki güveninizi sarsar, hem de bundan sonraki girişim yapacağınız konularda sizlerin daha çekingen olmanıza neden olabilir.

Başarı yolundaki çıtalar teker teker atılmalıdır. Sevdiğiniz bir işe temelden başlamalı, gözlem ve tecrübelere dikkat ederek, öğrenmeye çalıştığınız alanda daha yaratıcı düşünmenizi sağlayarak başarı yolunda önemli adım atmanızı sağlayacaktır.

Elinizde belirli bir miktar sermayeniz var ve bir işyeri açmak için paranızın tamamını yatırmanız gerekiyor ve korkuyorsunuz. Korku başarı yolundaki en büyük engellerden biridir. Eğer gerçekten başarılı olacağını bildiğiniz halde elinizdeki parayı kaybedeceğiniz korkusu bu girişiminizi engelliyorsa yine nasıl başarılı olunur konusunda başarı sağlanamaz. Korkularınızı bir kenara bırakın ve atılım yapın.

Başarınızın sırrı diğer bir, ikinci tekil şahısla olan ilişkilerinizden geçmektedir. İkinci tekil şahıslarla yapılan bütün görüşmelerin belirli ciddi ve mesafede gerçekleşmesi de kurumsallığınız adına size bir artı ve nasıl başarılı olunur konusunda da çıtaların tamamıyla artması anlamına gelmektedir.