ambien high experience ambien pills ambien side effects when stopped

valium 10 mg by roche buy valium buy valium in australia

xanax bars cost street buy xanax online withdrawal from xanax how long does it last

tramadol jittery tramadol 50 mg buy tramadol online overnight shipping

tramadol tylenol pm tramadol online can you buy tramadol dominican republic

retin-a gel 0.01 reviews retin a online pharmacy retin a micro gel or cream

soma medication buy online cheap soma drug interactions soma norco

Giyim|02 Aralık 2010 23:57

Nasıl Giyinilir

Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (henüz oy verilmemiş)
Loading...Loading...

Nasıl Giyinebilirim

Nasıl giyinilir her erkek ve bayanın kendi kendine sorduğu bir sorudur. Nasıl giyinilir sorusu özellikle dışarı çıkmaya hazırlandığımız zamanlarda aynanın karşısında sorulardan biridir. Aslında belli başlı konularda uyumu yakalayabilmek, kendi tarzınızı yaratabilmek sizin elinizde olan bir durumdur. Nasıl giyinilir için elbette moda uyumlu kıyafetlerinde önemi oldukça fazladır. Kendi tarzınızı ve uyumunuzu yakalayabildiğinizde nasıl giyinilir konusunda oldukça başarılı olabilirsiniz.

Nasıl giyinilir için belirli başlı dikkat etmeniz gereken şeylere dikkat ettiğiniz takdirde ortaya yeni bir siz çıkartabilirsiniz. Giyinme konusundaki uyum için kıyafetlerinizdeki renklere ve aynı zamanda tarzınızın spor mu, klasik mi gibi unsurlara da nasıl giyinilir konusunda dikkat edilmelidir.

nasıl giyinilir

nasıl giyinilir

Öncelikle yukarıda söylediğimiz gibi spor mu, klasik mi tarz yaratacağınızı düşünmelisiniz.Spor giyim için önemli olan jeans pantolonlarınızın kesimleri, taşlanmış biçimlerine satın alırken dikkat edilmelidir. Üzerinizde duracak olan jeans pantolonlarının düşük bel olması vazgeçilmeyecek spor modası içerisinde yer almaktadır ve kemerlerin kalın olması gerekmektedir.

Nasıl giyinilir konusunda jeans pantolonlarının altına kösele ayakkabı tercih etmemelisiniz fakat üzerinize spor bir gömlek giyecekseniz, kahverengi deri, sivri burun bir kösele ve giyeceğiniz çorabın beyaz olmaması, kemerinizin de ayakkabınızın renginde olması sizleri oldukça şık gösterebilir bir tarz ve nasıl giyinilir konusunda başarıya ulaştırabilecek giyinme yöntemlerinden biridir.

Klasik giyim için kumaş pantolonunuzun kalitesi ve gömleğinizin kalitesi önemlidir. Bunun nedeni klasik tarzdaki nasıl giyilir sorusunun fazla alternatifi aslına bakarsanız yoktur ve şıklığınızı yalnızca giydiğiniz kaliteli kumaşlardan dikilen kıyafetler sağlayacaktır. Bunun yanında da elbette renk uyumu da nasıl giyilir konusu için dikkat edilmesi gereken bir konudur.

2 Yorum

  • İnsan kendi zevkine,beğenisine göre farklı giyinebilir.Bura da ki en önemli mevzu renkler arasında ki uyumun iiy seçilmesidir.Örneğin siyahın üzerine lacivert giyerseniz olmaz :)

    Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 0

  • niye olmasın

    Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 0