online pharmacy for soma pathwayinc.com/soma/ soma generic dosage

what is the xanax high like buy xanax no prescription alprazolam 0.5mg high

valium effects when snorted buy valium no prescription valium treatment for seizures

can buy ambien mexico pathwayinc.com/ambien/ revista ambiente magazine

tramadol withdrawal worse than vicodin tramadol online buy tramadol online no prescription

methocarbamol and tramadol for dogs tramadol 50 mg tramadol hcl 50 mg tablets used

Genel|08 Eylül 2011 01:11

Nasıl karizmatik olunur

Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (henüz oy verilmemiş)
Loading...Loading...

Karizmatik olmak aslında tam tanımı konmamış, karşıdakinin anlık olarak nasıl algıladığı ile değişen bir durumdur. Ancak karizmatik olmanın temel şartları da yok değildir.

Birçok insan kaliteli ve tarz giyinmenin, yakışıklı veya güzel görünmenin karizmatik olmak için yeterli olduğunu düşünür.

Oysa bu şartlar karizmatik olmak için yeterli değildir. Tam anlamıyla karizmatik olmak için iyi giyinmeyi ve iyi görünmeyi akıl ile birleştirmek gerekir.

Nasıl karizmatik olunur

Nasıl karizmatik olunur

Çoğu kadın veya erkek karşı cinsi karizmatik görüp yaklaşmak ister. Ancak birkaç cümleden sonra karizmatik kişinin yanından uzaklaşırlar. Bunun nedeni karizmatikliğin sadece görünüşte olmasının yeterli görülmemesidir.

Örneğin sadece en pahalı markaları giymek karizmatik olmak için yeterli değildir. Dünyanın en pahalı giysisini bile giyseniz sizin karakterinize uygun değilse bir anlamı olmaz.

Önemli olan kendine uygun bir tarz yaratabilmektir. Giydikleriniz oldukça ucuz ürünler de olabilir.

Karizmatik olmak için güzel veya yakışıklı görünmek de yeterli olmaz. Bu sadece sanal bir ilk beğeniyi yaratır. Ancak daha fazlası için işe yaramaz.

Eğer yakışıklılığınızı zekanız ile birleştiremiyorsanız insanlar kısa zamanda sizden uzaklaşırlar.

Karizmatik olabilmek için yapmanız gereken en önemli şey kendinize güvenmeniz ve bunu dışarıya yansıtabilmeniz.

Eğer bunu başarabilirseniz karizmatik olduğunu herkes kabul edecektir. Eğer kendinize özgüveniniz yoksa çoğu kıyafeti giymekten korkarsınız. Yaptığınız tek şey dikkat çekmeyecek kıyafetler giymek olur.

Dünyada karizmatik olarak algılanan insanlara bakarsanız sadece yakışıklı veya güzel olmanın yeterli olmadığını çok daha iyi görebilirsiniz.

Hollywood’da, Futbol dünyasında iyi kazanan, genç, yakışıklı bir çok insan mevcuttur. Ancak hepsi için karizmatik denemez.

Bir oyuncunun karizmatik olması için hem yakışıklı veya güzel olması, hem iyi giyinmesi, hem de işini çok iyi yapması gerekir.

Eğer bir oyuncu veya sporcu kendisine mikrofon uzatıldığında diğerlerinden ayrılan bir tarza sahip değilse ona karizmatik denemez.

4 Yorum

 • Biraz yakışılı olmak lazım, sonra kro olmamak lazım, boy da önemli :) bunlar varsa karizmatik olmak kolay

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 1 Thumb down 0

 • Bence kendine bakan bakan,hareketlerine dikkat eden her erkek karizmatik olur.istisnalar illaki vardır.istisnalar kaideyi bozmaz :)

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 0

 • Emre altuğ gibi bir saç modelim olmasını çok isterdim. En önemlisi bence bakımlı olmak giyime dikkat etmek yeterli estetik ameliyat vs. gerekmez diye düşünüyorum

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 0

 • Karizmatik olmak Allah vergisidir bence ya insanın içinde olmadıktan sonra ne kadar uğraşsa boş yani, yapmacıklıktan öteye gidemez 😉

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 0