Ogame nasıl oynanır

Ogame nasıl oynanır

Online ve tarayıcı tabanlı oyunlar arasında milyonlarca kişiye hitap eden Ogame’i nasıl oynayabileceğinizi sizlerle paylaşıyoruz.
0.0 (0 oy)
Ogame oyunu eskiden çok irtibat edilen oyunlardan birisiydi. Son zamanlarda önemini bir hayli yitirmiş gibi görünüyor. Gene de oynayan bir çok insan bulunmaktadır. Ogame stratejik oyunlar arasında en kalitelisidir. Tamamen insanların zekasını çalıştırarak savaştığı oyunlardan birisidir. Bu oyunun en güzel yanı tarayıcılar üzerinde oynanıyor olmasıdır. Yani nereye giderseniz gidin istediğiniz şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Sadece internet olması yeterli olacaktır oyunu oynamanıza.

Oyunda 3 ana maden bulunmaktadır. Başlangıçta temel amacınız bu madenlerin seviyesini yükseltmek olacaktır. Madenlerin seviyesi ne kadar yükselirse, o kadar sizlere maden kazandıracaktır. Zaman içerisinde büyüdükçe çevrenizden sömürgeler alabileceksiniz. Bu sayede birden fazla gezegene sahip olabileceksiniz.

Ogame

Ogame oyununda amaç savaşmaktır. Siz görmesiniz de tarayıcılar üzerinde bu oyunu yürüteceksiniz. Savaşlar, güzel arkadaşlar ve güzel vakit geçirmek için en kaliteli oyunlar arasındadır. Ogame oyununu oynamak çok basittir. En zor kısmı aklınızı çalıştırmaktadır. Yaptığınız ufacık hata veya dalgınlık bütün emeklerinize bedel olabilir. Bunun için iyi düşünmeli ve iyi hamleler yapmanız gerekecektir.