Toksinler nasıl atılır?

Toksinler nasıl atılır?

Vücudunuzdaki zararlı toksinleri hızlı bir şekilde dışarıya atmayı başarırsanız daha kolay kilo verebilir ve daha sağlıklı bir hayat yaşamaya başlayabilirsiniz.
0.0 (0 oy)
Her dolunay döneminden 1-2 hafta önce uygulanması gereken bu kür Ahmet Marankinin en popüler kür uygulamalarından biridir. Çıktığı tüm tv programlarında bu kürü detaylı ve uygulamalı olarak anlatmaktadır.

Uygulanacak bu kürle vücudumuzdaki tüm parazitlerin ve toksinlerin atıldığına bir hafta sonra tanıklık edeceksiniz.Gerçekten parazitleri temizlemenin müthiş bir yöntemidir.Bir hafta sonra yapacağınız lavman veya kendi doğal yöntemlerinizle çıkartacağınız bu kurtçukları görerek hayretler içinde kalacak ve sanki vücudunuzdan kilolarca şeyin çıkıp gittiğini göreceksiniz.Kürün uygulanması

2 adet orta büyüklükte kırmızı pancar,2adet havuç,3 sap maydonoz,bir adet beyaz elma sıkılarak iki bardak olmasına dikkat ediniz.Yani iki su bardağını doldurması gerekmektedir.Bu sıkılmış 2 bardak suyun içine 1 çay kaşığı sızma zeytinyağı ilave edin.Bu uygulamayı 7 gün boyunca sabahları kahvaltıdan en az yarım saat önce içiniz.Bunu 7 gün boyunca her gün aynı saatte aralıksız tekrarlayın.

7. gün sonunda gece yatmadan önce bir bardak su bardağının içine yarısı limon yarısı taze sıkılmış limon suyu koyup için.Sabahleyin kalktığınızda lavman veya doğal yöntemlerle içinizdeki parazitlerin nasıl vücudunuzdan atıldığını gözlemleyin.

Bu uygulamayı kesinlikle dolunaydan 1 hafta önce uygulamanız gerektiğinide unutmayınız.Bu arada unuttuğum bir şeyide ilave edeyim.Maydozdan sonra hergün değişik bir yeşilliği ilave etmeyide unutmayın.ıspanak,roka gibi yeşilikleri hergün değiştirerek kullanmanız gerekmektedir.