ambien generic 5mg buy ambien online no prescription ambient occlusion blender cycles

tramadol hcl 10 mg tramadol generic tramadol hcl 50 mg with alcohol

buy tramadol online from usa buy tramadol online without a prescription tramadol otc costa rica

tramadol 325 mg street price buy tramadol online buy tramadol american express

cuidado del medio ambiente en ingles buy ambien online no prescription ambien 79

best high tramadol buy tramadol online no prescription what can i do to help with tramadol withdrawal

erin soma san diego buy soma soma drug forum

Giyim|22 Ocak 2012 11:59

Ütü nasıl kolay yapılır?

Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (henüz oy verilmemiş)
Loading...Loading...

İnsanların günlük hayatta çözmesi gereken sorunlardan birisidir ütü yapmak. özellikle günümüzde ütü ihtiyacı, artan bir problem halini almaya başlamıştır.

Bunu bilen firmalarda bir çok fonksiyonu olan yeni modellerini piyasaya sürmekte ancak kullanıcılar hangi fonksiyonun daha faydalı olduğunu bilmediklerinden yanlış fonksiyona sahip ütüleri alabilmekte ve ütü yapma işini kendileri için daha da zor bir hale getirmektedirler.

Firmalar yapmış oldukları reklamlar da bir ütüde aranması gereken en önemli özelliğin kolay kayması olarak göstermektedirler ancak bu durum yanlıştır ve kullanıcıların yanlış tercih te bulunmasına yol açmaktadır.

Bir ütüde aranması gereken en önemli özellik buhar gücü ve tabanının yapılmış olduğu maddedir. Ütü sahip olduğu buhar gücü sayesinde kırışıkları rahatça açabilecek ütü yapan kişiye büyük kolaylık sağlayabilecektir.

Zaten ütü yaparken çözülmesi gereken en büyük problem de kırışıklıkların rahatça açılabilmesidir. Kırışıklıkları açabilecek en büyük özellik ise buhar gücüdür. Ütüler de aranacak bir diğer özellik ise tabanın yapılmış olduğu malzemedir.

Bu malzeme olabildiğince hafif olmalıdır ancak hafiflik sağlayacak diye yanlış malzeme de seçilmemelidir. Özellikle firmalar hafiflik problemini çözmek için hafif bir malzeme olan alüminyumu tercih etmektedirler. Bu durum kullanıcı için uygun değildir çünkü alüminyum özelliği gereği ütülen kıyafetin yıpranmasına ve de parlamasına yol açmaktadır bu iki durum da kullanıcının arzu etmediği problemlerdir.