Video nasıl indirilir

Video nasıl indirilir

Video yayınlayan internet sitelerinden izlediğiniz videoları bilgisayarınıza kalıcı olarak gerekli adımları takip ederek indirebilirsiniz.
0.0 (0 oy)
Video nasıl indirilir?

Video nasıl indirilir özellikle mp3 sitelerinin yasaklanmasıyla birlikte ortaya çıkan bir konu halini almıştır. Video nasıl indirilir bazı durumlarda çok zor olsa da bazı durumlarda da çok kolay olabiliyor.

Mp3 sitelerinin yasaklanmalarının ardından Limewire, Bearshare, Ares, Emule gibi P2P paylaşım programlarının kullanıcılarının arttığını görmekteyiz fakat bu tür programları kullanılmaya başlandıktan sonra pc lerin hard disklerinin çok daha fazla zarar gördüğünü belirtmek isteriz. Bu nedenle de kişiler müzik indirmeyi, video nasıl indirilir konusunda aramaktadırlar.

Video nasıl indirilir P2P paylaşım programlarının bilgisayarları çökertmesinin farkında olan kullanıcıların youtube gibi her müziği bulabileceği sitelerden video nasıl indirilir onu araştırmaktadırlar.

video indirme

Öncelikle youtube ülkemiz tarafından yasaklı bir site olduğu için dns ayarlarınızı yapmış olduğunuzu farz ederek konumuza devam etmek istiyorum. Dns ayarlarını yapmayı bilmiyorsanız sitemizde daha önce anlatmış olduğumuz dns ayarları nasıl yapılır ve youtube gibi yasaklı sitelere nasıl girilir konumuzu okumanızı öneriyorum.

Öncelikle mozilla firefox kullananlar için video nasıl indirilir çok basit bir yöntem ile gerçekleştirilir. Mozilla firefox download hepler eklentisini mozillanıza kurduktan sonra yukarıda 3 adet mavi kırmızı ve sarı olan üçgen topları göreceksiniz ve siz video izlerken bu topların hareket ettiğini göreceksiniz.

Bu topların hareketinin ardından video nasıl indirilir daha kolay bir hal alıyor ve yandaki ok işaretini tıklayarak ve videonun ismini gördüğünüzde hızlı indir, indir, indir ve dönüştür gibi seçenekleriyle video nasıl indirilir istediğiniz formata dönüştürebiliyorsunuz.

Bu şekilde yalnız mp3 formatına dönüştürülemese de bir video converter programıyla çok rahat bir şekilde indirdiğiniz video yani flv uzantılı dosyalarınızı istediğiniz formata dönüştürerek istediğiniz playerda dinleme şansı bulabilirsiniz.