latest news on ambien 2014 buy ambien online no prescription what is ambien overdose mg

how many milligrams of tramadol get you high tramadol generic tramadol prescription changes

how much tramadol will cause an overdose buy tramadol online without a prescription tramadol back pain

side effects tramadol hcl 50mg tablet buy tramadol online withdrawal from tramadol addiction

ambien sleep stories buy ambien online no prescription ambien side effects uti

tramadol hcl medicine buy tramadol online no prescription tramadol for dogs how long to take effect

discount fabrics soma buy soma soma de vetores online

Genel|24 Ekim 2010 10:17

Video nasıl indirilir

Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (henüz oy verilmemiş)
Loading...Loading...

Video nasıl indirilir?

Video nasıl indirilir özellikle mp3 sitelerinin yasaklanmasıyla birlikte ortaya çıkan bir konu halini almıştır. Video nasıl indirilir bazı durumlarda çok zor olsa da bazı durumlarda da çok kolay olabiliyor.

Mp3 sitelerinin yasaklanmalarının ardından Limewire, Bearshare, Ares, Emule gibi P2P paylaşım programlarının kullanıcılarının arttığını görmekteyiz fakat bu tür programları kullanılmaya başlandıktan sonra pc lerin hard disklerinin çok daha fazla zarar gördüğünü belirtmek isteriz. Bu nedenle de kişiler müzik indirmeyi, video nasıl indirilir konusunda aramaktadırlar.

Video nasıl indirilir P2P paylaşım programlarının bilgisayarları çökertmesinin farkında olan kullanıcıların youtube gibi her müziği bulabileceği sitelerden video nasıl indirilir onu araştırmaktadırlar.

video indirme

video indirme

Öncelikle youtube ülkemiz tarafından yasaklı bir site olduğu için dns ayarlarınızı yapmış olduğunuzu farz ederek konumuza devam etmek istiyorum. Dns ayarlarını yapmayı bilmiyorsanız sitemizde daha önce anlatmış olduğumuz dns ayarları nasıl yapılır ve youtube gibi yasaklı sitelere nasıl girilir konumuzu okumanızı öneriyorum.

Öncelikle mozilla firefox kullananlar için video nasıl indirilir çok basit bir yöntem ile gerçekleştirilir. Mozilla firefox download hepler eklentisini mozillanıza kurduktan sonra yukarıda 3 adet mavi kırmızı ve sarı olan üçgen topları göreceksiniz ve siz video izlerken bu topların hareket ettiğini göreceksiniz.

Bu topların hareketinin ardından video nasıl indirilir daha kolay bir hal alıyor ve yandaki ok işaretini tıklayarak ve videonun ismini gördüğünüzde hızlı indir, indir, indir ve dönüştür gibi seçenekleriyle video nasıl indirilir istediğiniz formata dönüştürebiliyorsunuz.

Bu şekilde yalnız mp3 formatına dönüştürülemese de bir video converter programıyla çok rahat bir şekilde indirdiğiniz video yani flv uzantılı dosyalarınızı istediğiniz formata dönüştürerek istediğiniz playerda dinleme şansı bulabilirsiniz.

18 Yorum

 • cok güzel

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 1 Thumb down 1

 • sınırsız ınternetı olan ındırebıldıgı kadar vıdeo ındırsın :D:Ddunya kadar para odeyerek orjınalını almaya gerek yok bence:D:D

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 2 Thumb down 0

 • vıdeo ındırmek ıcın bazı programlar gelıstırmısler ıstedıgım vıdeoları onalrla ındırıyordum ama pc me ck vırus gırıyor daha saglıklı yontem warsa soyermısınız??

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 1 Thumb down 0

 • he

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 1

 • Program olarak bir çok yerde var fakat web olarak benim kullandığım tek yer var, http://youtubevideosearch.net/ bu siteden, youtube araması yapabiliyorum, Youtubedeki videoları izleyebiliyorum ve + olarak youtubeden video indiriyorum hemde direkt olarak. umarım işinize yarar. Hayırlı günler.

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 0