xanax nursing xanax 2mg xanax recreational use

tramadol 50 mg ingredients buy tramadol online without a prescription tramadol high stories

there drug test soma soma price soma backless bras

hydrocodone dosage cough suppressant what is hydrocodone hydrocodone 10-500 tab

cheap generic xanax alprazolam 0.5mg xanax drug with alcohol

stare into valium colored skies order valium online oxy and valium bluelight

ambien side effects women ambien 10 mg ambien withdrawal joint pain

tramadol 50 mg what is it used for tramadol 50 tramadol with hydrocodone allergy

best high valium diazepam online buy valium from india

street value of 10mg ambien ambien without prescription ambien cr how long does it last

Genel|24 Ekim 2010 10:17

Video nasıl indirilir

Paylaş
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (henüz oy verilmemiş)
Loading...Loading...

Video nasıl indirilir?

Video nasıl indirilir özellikle mp3 sitelerinin yasaklanmasıyla birlikte ortaya çıkan bir konu halini almıştır. Video nasıl indirilir bazı durumlarda çok zor olsa da bazı durumlarda da çok kolay olabiliyor.

Mp3 sitelerinin yasaklanmalarının ardından Limewire, Bearshare, Ares, Emule gibi P2P paylaşım programlarının kullanıcılarının arttığını görmekteyiz fakat bu tür programları kullanılmaya başlandıktan sonra pc lerin hard disklerinin çok daha fazla zarar gördüğünü belirtmek isteriz. Bu nedenle de kişiler müzik indirmeyi, video nasıl indirilir konusunda aramaktadırlar.

Video nasıl indirilir P2P paylaşım programlarının bilgisayarları çökertmesinin farkında olan kullanıcıların youtube gibi her müziği bulabileceği sitelerden video nasıl indirilir onu araştırmaktadırlar.

video indirme

video indirme

Öncelikle youtube ülkemiz tarafından yasaklı bir site olduğu için dns ayarlarınızı yapmış olduğunuzu farz ederek konumuza devam etmek istiyorum. Dns ayarlarını yapmayı bilmiyorsanız sitemizde daha önce anlatmış olduğumuz dns ayarları nasıl yapılır ve youtube gibi yasaklı sitelere nasıl girilir konumuzu okumanızı öneriyorum.

Öncelikle mozilla firefox kullananlar için video nasıl indirilir çok basit bir yöntem ile gerçekleştirilir. Mozilla firefox download hepler eklentisini mozillanıza kurduktan sonra yukarıda 3 adet mavi kırmızı ve sarı olan üçgen topları göreceksiniz ve siz video izlerken bu topların hareket ettiğini göreceksiniz.

Bu topların hareketinin ardından video nasıl indirilir daha kolay bir hal alıyor ve yandaki ok işaretini tıklayarak ve videonun ismini gördüğünüzde hızlı indir, indir, indir ve dönüştür gibi seçenekleriyle video nasıl indirilir istediğiniz formata dönüştürebiliyorsunuz.

Bu şekilde yalnız mp3 formatına dönüştürülemese de bir video converter programıyla çok rahat bir şekilde indirdiğiniz video yani flv uzantılı dosyalarınızı istediğiniz formata dönüştürerek istediğiniz playerda dinleme şansı bulabilirsiniz.

18 Yorum

 • cok güzel

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 1 Thumb down 1

 • sınırsız ınternetı olan ındırebıldıgı kadar vıdeo ındırsın :D:Ddunya kadar para odeyerek orjınalını almaya gerek yok bence:D:D

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 2 Thumb down 0

 • vıdeo ındırmek ıcın bazı programlar gelıstırmısler ıstedıgım vıdeoları onalrla ındırıyordum ama pc me ck vırus gırıyor daha saglıklı yontem warsa soyermısınız??

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 1 Thumb down 0

 • he

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 1

 • Program olarak bir çok yerde var fakat web olarak benim kullandığım tek yer var, http://youtubevideosearch.net/ bu siteden, youtube araması yapabiliyorum, Youtubedeki videoları izleyebiliyorum ve + olarak youtubeden video indiriyorum hemde direkt olarak. umarım işinize yarar. Hayırlı günler.

  Bu yorumu beğendiniz mi? Thumb up 0 Thumb down 0